Program

           

 

NOVINKY A AKTUALITY Z DIVADLA

      

   .  V MĚSÍCI KVĚTNU 2018 ZAHAJUJE PROVOZ NAŠE

    – POHÁDKOVÉ  MUZEUM.

          Nachází se v těsné blízkosti budovy Divadla „M“ na Bílinské ulici 9 v Duchcově.

          www.pohadkovemuzeum.cz  – TĚŠÍME SE NA VÁS

 

DSC_3177          CEDULE 2

 

 

 

  • REZERVACE VSTUPENEK Vstupenky na každé představení na domácí scéně v Duchcově si můžete také zarezervovat na telefonních číslech +420 606 78 68 54 nebo +420 602 11 33 81. Zarezervované vstupenky je nutno vyzvednou nejpozději 30 minut před začátkem představení. Nebudou li vyzvednuty budou uvolněny k volnému prodeji.

 

  • PĚVECKÁ SOUTĚŽ – RŮŽE OD CASANOVY - 21. ročník pěvecké soutěže neprofesionálních zpěváků milostné písně se bude konat v sobotu 4. srpna 2018. Bližší informace včetně přihlášky naleznete na web. stránkách ve složce RŮŽE OD CASANOVY. V porotě předchozích ročníků zasedli:    zpěvačka Marcela Březinová, herečka Uršula Kluková a baletní mistr Vlastimil Harapes, Petr Kolář, Tomáš Savka, Miroslav Moravec a další osobnosti kulturního života. Slovem provázel  Alexander Hemala.
  • Přihlášky je možno zasílat do 2 srpna 2018.

 pro www PLAKÁT RŮŽE 2018

 

__________________________________________________________________________________________________

sobota 4. srpna   RŮŽE OD CASANOVY

OD 19. 30 HODIN  ZÁMECKÁ ZAHRADA

- POD BALUSTRÁDOVÝM SCHODIŠTĚM DUCHCOVSKÉHO ZÁMKU

V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ V KINĚ LÍPA

VSTUPNÉ 80,- KČ – VÝTĚŽEK ZE VSTUPNÉHO BUDE POUKÁZÁN NA LÉČBU NEMOCNÉHO DÍTĚTE ŽIJÍCÍHO V DUCHCOVĚ POSTIŽENÉ DĚTSKOU MOZKOVOU OBRNOU.

ZÁJEMCI SE MOHOU DO SOUTĚŽE PŘIHLÁSIT DO 2. SRPNA 2018

PĚVECKÁ SOUTĚŽ – RŮŽE OD CASANOVY - 21. ročník pěvecké soutěže neprofesionálních zpěváků milostné písně se bude konat v sobotu 4. srpna 2018. Bližší informace včetně přihlášky naleznete na web. stránkách ve složce RŮŽE OD CASANOVY. V porotě předchozích ročníků zasedli:    zpěvačka Marcela Březinová, herečka Uršula Kluková a baletní mistr Vlastimil Harapes, Petr Kolář, Tomáš Savka, Miroslav Moravec a další osobnosti kulturního života. Slovem provázel  Alexander Hemala.

 

RŮŽE        pro www PLAKÁT RŮŽE 2018

  • Přihlášky je možno zasílat do 2 srpna 2018.

 

______________________________________________________

 

 

____________________________________________________________________________________________________

 VSTUPENKY NA JEDNOTLIVÁ PŘEDSTAVENÍ JE MOŽNO OBJEDNAT PŘEDEM  TELEFONICKY NA TEL. ČÍSLECH  606 78 68 54 NEBO 602 11 33 81