Růže od Casanovy

INFORMACE O PĚVECKÉ SOUTĚŽI NEPROFESIONÁLNÍCH ZPĚVÁKŮ MILOSTNÉ PÍSNĚ „RŮŽE OD CASANOVY“

Růže od CasanovyDivadlo „M“  zájezdová scéna Praha a divadelní scéna Duchcov za přispění Města Duchcov a sponzorů, pořádá každoročně na balustrádovém schodišti duchcovského zámku, celostátní  pěveckou soutěž neprofesionálních zpěváků milostné písně pod názvem RŮŽE OD CASANOVY. V porotě vždy zasedají populární osobnosti kulturního života a výtěžek ze vstupného je každoročně věnován na humanitární účely. Částkou vybranou na vstupném minulého ročníku jsme přispěli na léčbu dětí na onkologickém oddělení ústecké nemocnice.  DVACÁTÝTŘETÍ ročník soutěže RŮŽE OD CASANOVY se bude konat v sobotu 7. srpna 2021 od  19.30 hodin V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ POD BALUSTRÁDOVÝM SCHODIŠTĚM DUCHCOVSKÉHO ZÁMKU v případě nepříznivého počasí v kině LÍPA v Duchcově. Přihlásit se do této soutěže  může každý po dovršení patnácti let věku. Soutěžní píseň musí mít milostný podtext a zpívat se musí česky.

 

Podmínky soutěže

  • Interpret nesmí být v dané oblasti profesionál. V přihlášce nutno uvést, zda soutěžící zpívá píseň vlastní, nebo převzatou.
  • Zpěváci se mohou doprovázet sami na hudební nástroj (kytara, loutna, akordeón, aj.) nebo si přivezou nahrávku hudebního doprovodu na CD.
  • Přihlásit se do této soutěže můžete el.poštou na níže uvedenou adresu. Přihlášky textem písničky můžete zasílat do 31. července 2021 na adresu Divadla „M“ nebo elektronickou poštou na adresu info@divadlom.cz.

Sraz všech učinkujících je v den konání akce 7. srpna 2021 ve 15.30 – presentace. Od 16.00 hodin technická zkouška všech soutěžících – příchody, odchody a každý soutěžící si zazpívá svou soutěžní píseň pro úpravu síly mikrofonu a hudby.

V porotě minulých ročníků zasedli:  Uršula Kluková, Petr Kolář a Zdeněk Podhůrský, Miroslav Moravec, Naďa Urbánková, Eva Pilarová, Tomáš Savka, Antonín Gondolám, Petra Černocká,Josef Carda,  režisér Zdeněk Troška, Roman Skamene, Stanislav Hložek, Martina Balogová, Richard Pachman  Alexander Hemala Marcela Březinová, Vlastimil Harapes, Pavlína Filipovská , Richard Tesařík, Heidi Janků, Zdeněk Mahdal, Jiří Zoniga  a další osobnosti kulturního života.

 

Těšíme se na vás. S pozdravem Milan Petrovský – ředitel divadla

REGISTRAČNÍ PŘIHLÁŠKA